Başlıklı Kurumsal Toplu SMS Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

 • Web SMS nedir?

  Genel olarak toplu mesaj (SMS) gönderiminin en basit ve kullanisli yöntemi web üzerinden toplu SMS gönderimine olanak saglayan web SMS aracidir. Yapmaniz gereken alicilari ya da gruplari seçmek ve mesaj metninizi yazip göndermektir. Web SMS aracinda adres defteri ve gruplar olustura bilir, kisisellestirilmis toplu SMS gönderebilirsiniz. Web SMS'in kolaylik saglayici diger bir özelligi de, kisi listenizi hazirladiginiz bir Excel dosyasin dan esleme yöntemi ile 1sms Web SMS adres defterine aktarabilirsiniz.

 • Web SMS'i nasil kullanirim?

  1sms ürünlerinin tamamini kullanabilmek için öncelikle üye olmaniz gerekmektedir. Üye olmak için tiklayin. Üyelik ücretsizdir.

 • Web SMS araci ile hangi operatörlere SMS gönderebilirim?

  1sms'in tüm araçlari ile Türkiye'deki tüm operatörlerin (Avea, Turkcell, Vodafone) yani sira yurtdisindaki operatörlere de SMS gönderimi yapabilirsiniz. Türkiye'deki GSM operatörlerine yapilacak SMS gönderimleri için her bir SMS basina bir (1) kredi kullanilacaktir. Yurtdisi GSM operatörlerine gönderilecek her bir SMS operatör e ve ülke bazinda degismektedir. Lütfen irtibata geçiniz.

 • Web SMS aracinda Adres defteri kayit sayisi ve SMS gönderim miktarinda bir sinirlama var midir?

  1sms'in tüm araçlari ile Türkiye'deki tüm operatörlerin (Avea, Telsim, Turkcell) yani sira yurtdisindaki operatörlere de SMS gönderimi yapabilirsiniz. Her hangi bir sinirlama yoktur.

 • Web SMS aracina Excel'den kayit aktara bilir miyim?

  Web SMS aracinin adres defteri bölümüne SMS gönderimi yapilacak kisileri tek tek girebileceginiz gibi daha önce Excel formatinda hazirladiginiz kisi listenizi Dis veri al bölümünden aktara bilirsiniz. Görsel anlatim çok yakinda?

 • Web SMS aracinda bir kayit esnasinda kaç adet alan kullanabilirim?

  Web SMS ara yüzünde yapilacak olan bir kisi kaydi sirasinda Adres defteri standart veri girisi bölümü olan Kisi Bilgilerinde on üç (13) adet alan bulunmaktadir. Bunlar sirasiyla Adi, Soyadi, GSM,GSM2,Tel, Faks, E-posta, Adres, Ilçe, Il, Dogum Tarihi, Özel Tarih, Cinsiyettir. Kisi Bilgileri disinda basliklarini sizlerin belirleyebilecegi Özel Alan (Metin) ve Özel Alan (Diger) olmak üzere iki bölüm daha bulunmaktadir. Özel Alan (Metin) bölümünde toplam sekiz (8) adet metin girilebilecek alan yer alir. Özel Alan(Diger) bölümünde ise toplam üç (3) adet tarih girilebilecek alan bulunur. Bakiniz [Web SMS adres defterine nasil kisi ekleyebilirim? Web SMS özel alan ayarlarini nasil yapabilirim?]

 • Web SMS aracini her yerden kullanabilir miyim?

  Web SMS aracini internette baglantisi olan herhangi bir bilgisayardan 1sms kullanici adi ve sifrenizi girerek kullanabilirsiniz.